Książka dla wytrwałych

wytrwalosc_2021

,,Książka dla wytrwałych” to akcja skierowana do osób, które są szczególnie zasłużone dla gminnych bibliotek. Czytają, bywają, a swoją postawą napawają optymizmem, że jednak Internet nie do końca zawładnął światem, a książka jest wciąż nieocenionym bogactwem.
Ukoronowaniem akcji „Książka dla wytrwałych”, organizowanej w Bibliotekach działających na terenie Gminy Dębno było spotkanie wójta naszej gminy Pana Wiesława Kozłowskiego z Panią Marią Dziadułą – mieszkanką Sufczyna, która została wyróżniona jako najczęściej wypożyczający czytelnik oraz najdłużej korzystający z zasobów biblioteki. Włodarz gminy wręczył czytelniczce kwiaty oraz kosz słodyczy, gratulując jednocześnie pasji czytania i miłości do książek.
,,Książki czytam od dziecka bo jestem ciekawa świata i poznawania nowych rzeczy. To dzięki nim zachowuję świetną pamięć i radość życia” – mówi najstarsza czytelniczka w gminie Dębno. Niech umiłowanie książek przez czytelniczkę, będzie dobrym wzorem do naśladowania dla młodych pokoleń – mówi Małgorzata Derus, inicjatorka akcji książka dla wytrwałych

TERMIN:

20 czerwca 2021

MIEJSCE:

ORGANIZATORZY:
Gmina Dębno
Biblioteki Publiczne Gminy Dębno

DODATKOWE INFORMACJE

Zmień wpis