Uroczyste podsumowanie konkursów gminnych – 23.06.2021r.

W środę, 23 czerwca w Hali Widowiskowo – Sportowej w Dębnie, odbyła się druga część uroczystego uhonorowania Laureatów gminnych konkurów artystycznych, realizowanych w 2021 roku przez Dębińskie Centrum Kultury ze szkołami podstawowymi z terenu Gminy Dębno.
W tym dniu zostali nagrodzeni uczniowie szkół podstawowych, którzy z powodów ograniczeń epidemicznych, nie mogli wcześniej odebrać zasłużonych nagród.
W uroczystości wziął udział Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, który wraz dyrektorem Dębińskiego Centrum Kultury Łukaszem Przybyło, nagrodził dzieci licznymi upominkami i dyplomami.
Wydarzenie uświetniły występy uczestniczek zajęć wokalnych Dębińskiego Centrum Kultury: Wiktoria Płaneta, Kamila Bil, Julia Biernat oraz Liliana Szczupak.
Prezentujemy nagrodzone osoby w poszczególnych konkursach.

XVI GMINNY KONKURS RECYTATORSKI „POEZJA JEST JAK OBRAZ”:
KATEGORIA I – klasy I – III:
I miejsce:
• KSAWERY MICHAŁEK – Zespół Szkolno Przedszkolny w Dębnie
II miejsce:
• NATALIA GURGUL – Publiczna Szkoła Podstawowa w Porąbce Uszewskiej
• DOMINIKA OSMĘDA – Publiczna Szkoła Podstawowa w Porąbce Uszewskiej
III miejsce:
• WERONIKA HEBDA- Publiczna Szkoła Podstawowa w Biadolinach Szlacheckich
• NIKODEM BOBER – Publiczna Szkoła Podstawowa w Biadolinach Szlacheckich
• ANNA KURAS – Publiczna Szkoła Podstawowa w Łoniowej
WYRÓŻNIENIE:
• KAMIL MATRAS – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie
• GABRIELA NIEMIEC – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie
KATEGORIA II – klasy IV – VI:
I miejsce:
• MATEUSZ URJASZ – Szkoła Podstawowa w Biadolinach Szlacheckich
• MATEUSZ MATRAS – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie
II miejsce:
• NATALIA GAWOR – Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej
III miejsce:
• GABRIELA BIL – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie
WYRÓŻNIENIE:
• NIKOLA SOŁTYS – Publiczna Szkoła Podstawowa w Porąbce Uszewskiej
• JULIA DERLAGA – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie
KATEGORIA III – klasy VII – VIII:
I miejsce:
• KAROLINA STEFAN – Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej
II miejsce:
• MILENA MICHAŁEK – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie
III miejsce:
• MAJA PABIAN – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie
WYRÓŻNIENIE:
• AMELIA DUDEK – Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Podziękowania kierujemy do dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej w Sufczynie za dobrą współpracę oraz do koordynatorki konkursu – Zofii Kornaś.

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „WIDOKÓWKA Z MOJEJ MIEJSCOWOŚCI”:
KATEGORIA klasy I – II:
I miejsce:
• KACPER NOSAL – Publiczna Szkoła Podstawowa w Biadolinach Szlacheckich
II miejsce:
• MIŁOSZ CICHY – Publiczna Szkoła Podstawowa w Łoniowej
III miejsce:
• WIKTORIA URJASZ – Publiczna Szkoła Podstawowa w Biadolinach Szlacheckich
WYRÓŻNIENIE:
• BARTŁOMIEJ PŁANETA – Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej
• JULIA PŁANETA – Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

KATEGORIA klasy III – IV:
I miejsce:
• LENA PUDEŁEK – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Maszkienicach
II miejsce:
• KAMIL GLIŹDZIŃSKI – Publiczna Szkoła Podstawowa w Niedźwiedzy
III miejsce:
• ELIZA DRUŻKOWSKA – Publiczna Szkoła Podstawowa w Łoniowej
WYRÓŻNIENIE:
• ALICJA BURY – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie
• KAROLINA KĘDZIOR – Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej
• JAKUB JEWUŁA – Publiczna Szkoła Podstawowa w Porąbce Uszewskiej
• ANNA FLĄDRO – Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej
• PATRYK ADAMSKI – Publiczna Szkoła Podstawowa w Łoniowej
• MILENA GURGUL – Publiczna Szkoła Podstawowa w Porąbce Uszewskiej
• ANNA CICHA – Publiczna Szkoła Podstawowa w Niedźwiedzy
Podziękowania kierujemy do dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej w Łoniowej za dobrą współpracę oraz do koordynatorek konkursu – Marty Migdał – Duź i Moniki Piróg.

XII GMINNY KONKURS PIOSENKI “ROZŚPIEWANE PRZEDSZKOLA I SZKOŁY”:
KATEGORIA Klasy I-III:
I MIEJSCE:
● LILIANA SZCZUPAK – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łysej Górze
II MIEJSCE:
● KAMILA BIL – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie
III MIEJSCE:
● JULIA BIERNAT – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dębnie
KATEGORIA Klasy IV-VIII
I MIEJSCE:
● WIKTORIA PŁANETA – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dębnie
II MIEJSCE:
● JULIA DRUŻKOWSKA – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie
III MIEJSCE:
● NATALIA GAWOR – Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej
● TATIANA SZCZUPAK – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łysej Górze
WYRÓŻNIENIE:
● WERONIKA GOŁĄB – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łysej Górze
● WIKTORIA MARECIK – Publiczna Szkoła Podstawowa w Łoniowej
Podziękowania kierujemy do dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej w Sufczynie za dobrą współpracę oraz do koordynatorki konkursu- Moniki Hebdy.

XII GMINNY KONKURS NA “NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ”:
SZKOŁY PODSTAWOWE, KLASY I-III:
I miejsce:
• OLIWIA SOŁTYS – Publiczna Szkoła Podstawowa w Porąbce Uszewskiej
II miejsce:
• JULIA BACA – Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworsku
III miejsce:
• MAGDALENA GALA – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie
• JULIA RYLEWICZ – Publiczna Szkoła Podstawowa w Łoniowej
Wyróżnienie:
FILIP CURYŁO – Publiczna Szkoła Podstawowa w Biadolinach Szlacheckich
• JULIA ROCZNIAK – Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej
• WIKTORIA BACA – Publiczna Szkoła Podstawowa w Niedźwiedzy
KLASY IV-VI:
I miejsce:
• KAROLINA DUCH – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dębnie
II miejsce:
• WERONIKA GOŁĄB – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łysej Górze
III miejsce:
• ZOFIA CURYŁO – Publiczna Szkoła Podstawowa w Biadolinach Szlacheckich
Wyróżnienie:
• NIKOLA CUDECKA – Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej
• HANNA WITEK – Publiczna Szkoła Podstawowa w Łoniowej
• PATRYCJA KĄDZIOŁKA – Publiczna Szkoła Podstawowa w Łoniowej
• MICHAŁ KARGOL – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie
• JULIA JEWUŁA – Publiczna Szkoła Podstawowa w Porąbce Uszewskiej
KLASY VII-VIII:
I miejsce:
• MILENA MICHAŁEK – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dębnie
II miejsce:
• GABRIELA PABIAN – Publiczna Szkoła Podstawowa w Porąbce Uszewskiej
• MIKOŁAJ ROSEGNAL – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dębnie
III miejsce:
• ALEKSANDRA PIECHNIK – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łysej Górze
Wyróżnienie:
• KLAUDIA TEKIELA – Publiczna Szkoła Podstawowa w Niedźwiedzy
• WERONIKA BIHUNIAK – Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej
• PATRYCJA KLECKA – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie
• KAMILA FIKAS – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dębnie
Serdeczne podziękowania kierujemy do Publicznej Szkoły Podstawowej w Jaworsku za dobrą współpracę i jednocześnie za koordynowanie konkursu dyrektor placówki – Ewie Niemiec.

GMINNY KONKURS O KARDYNALE STEFANIE WYSZYŃSKIM
„WIELKI KARDYNAŁ PRYMAS TYSIĄCLECIA”:
PRACA PLASTYCZNA:
I miejsce:
• IGOR KAPUSTA
II miejsce:
• ANNA FLĄDRO
III miejsce:
• JULIA PŁANETA

TEST WIEDZY
KLASY IV-V:
I miejsce:
• ALEKSANDRA CIEMIĘGA
II miejsce:
• MATEUSZ GÓRSKI
III miejsce:
• MICHAŁ MARECIK
KLASY IV-V:
I miejsce:
• WERONIKA PŁANETA
• ADAM MARECIK
II miejsce:
• IZABELA CIURUŚ

PRACA POETYCKA
I miejsce:
• OLGA ZBOROWSKA
II miejsce:
• WERONIKA BIHUNIAK
III miejsce:
• KAROLINA CEBULA
Podziękowania kierujemy do dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej za dobrą współpracę oraz do koordynatora konkursu – Księdza Grzegorza Sroki.
GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „KASZTELAN KRAKOWSKI JAKUB DĘBIŃSKI”:
KLASY IV – V:
I miejsce:
• ANDREAS GĄGAŁA
• ADRIAN GĄGAŁA
• JAN MORYC
II miejsce:
• JAN MIETŁA
III miejsce:
• DAWID PABIAN
• PAULINA KLICH
Wyróżnienie:
• ZUZANNNA KURAS
• NATALIA PABIAN
• ALICJA BURY
• SZYMON POWROŹNIK
• TOMASZ ZIĘCINA
• MACIEJ BUJAK
KLASY VI – VII
I miejsce
• KAMILA FIKAS
• MILENA MICHAŁEK
• ADRIAN CIEMIĘGA
II miejsce
• MARTYNA PIERZ
• JULIA DERLAGA
• ZUZANNA KRZYSZTOFIŃSKA
III miejsce
• FILIP CHRZĄSZCZ
• KAROL CHRZĄSZCZ
• ZOFIA GURGUL
Wyróżnienie:
• AGNIESZKA KOCZWARA
• ROBERT GÓRAL
• NIKODEM KURAL
• TOMASZ BUJAK
• JULIA PIEPRZYK
• MILENA BILIŃSKA
• WIOLETTA BUJAK
• MAJA PABIAN

Podziękowania kierujemy do dyrekcji Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dębnie za dobrą współpracę oraz do koordynatorki konkursu – Małgorzaty Cichoń.

GMINNY KONKURS REGIONALNY POZNAJ HISTORIĘ SWOJEJ MAŁEJ OJCZYZNY
I miejsce:
• KAROLINA KĘDZIOR – Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej
• ALICJA BURY – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dębnie
II miejsce:
• MICHAŁ MARECIK – Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej
• MILENA GURGUL – Publiczna Szkoła Podstawowa w Porąbce Uszewska
III miejsce:
• NATALIA PABIAN – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dębnie
• ALEKSANDRA SACHA– Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dębnie
• BARBARA RECZEK – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Maszkienicach
WYRÓŻNIENIA:
• NATANIEL PORADOWSKI – Publiczna Szkoła Podstawowa w Biadolinach Szl.
• JULIA LEDZIŃSKA – Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej
• AMANDA STĘPAK – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Maszkienicach
• JULIA GÓRAL – Publiczna Szkoła Podstawowa w Porąbce Usz.
• WIKTOR MACHOTA – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Maszkienicach
• NIKODEM KUSTOSZ– Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej
• JAKUB RYDZ – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Maszkienicach
• LILIANNA RZUCIDŁO – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Maszkienicach

Podziękowania kierujemy do dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej za dobrą współpracę oraz do koordynatorki konkursu – Krystyny Klimek.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za twórczy trud, poświęcony czas oraz wkład pracy włożony w przygotowanie prac oraz prezentacji konkursowych. Podziękowania składamy również wszystkim zaangażowanym nauczycielom, opiekunom, rodzicom oraz koordynatorom.

TERMIN:

23 czerwca 2021

godz.

12:00

MIEJSCE:

Hala Widowiskowo - Sportowa w Dębnie
ORGANIZATORZY:
Gmina Dębno
Dębińskie Centrum Kultury
Szkoły Podstawowe z terenu Gminy Dębno

DODATKOWE INFORMACJE

Zmień wpis