Konkurs “Jesienne dary – kasztanowe czary mary”

Prezentujemy fotogalerię z rozdania nagród Laureatom Gminnego Konkursu Manualnego „Jesienne dary- kasztanowe czary mary”, zorganizowanego przez Niepubliczne Przedszkole „Złota Rybka” w Woli Dębińskiej we współpracy z Dębińskim Centrum Kultury. Poziom prac był niezwykle wysoki. Komisja konkursowa po burzliwych obradach wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach.
Bardzo serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom. Opiekunom, rodzicom i dyrektorom placówek przedszkolnych z terenu Gminy Dębno za zaangażowanie.
Dziękujemy Dyrekcji i pracownikom Niepublicznego Przedszkola „Złota Rybka” w Woli Dębińskiej za dobrą współpracę przy organizacji tego przedsięwzięcia.
Gratulujemy Laureatom!
Oto lista nagrodzonych według kategorii:
5 latki:
I miejsce:
Milena Bodura – Publiczne Przedszkole im. Jana Pawła II w Woli Dębińskiej,
Eryk Imioło – Niepubliczne Przedszkole „ Złota Rybka” w Woli Dębińskiej,
II miejsce:
Marcel Curyło – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w
Biadolinach Szlacheckich,
Wiktoria Imioło – Zespół Szkolno- Przedszkolny w Dębnie,
III miejsce:
Magdalena Osmęda – Publiczne Przedszkole im. Juliana Tuwima w Porąbce
Uszewskiej,
Maja Ślusarczyk – Niepubliczne Przedszkole „ Złota Rybka” w Woli Dębińskiej.
WYRÓŻNIENIA:
Emma Rzepa – Publiczne Przedszkole im. Jana Pawła II w Woli Dębińskiej,
Malwina Drużkowska – Zespół Szkolno- Przedszkolny w Łysej Górze,
Bruno Podstawski – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego – Oddział Przedszkolny,
Julia Kmieć– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego – Oddział Przedszkolny.
6 latki:
I miejsce:
Eliza Mentel – Oddział Przedszkolny w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Dudka w Niedźwiedzy,
Filip Sikoń – Oddział Przedszkolny w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Dudka
w Niedźwiedzy,
Barbara Cicha – Oddział Przedszkolny w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Dudka w Niedźwiedzy,
II miejsce:
Adrian Jeż – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Jaworsku,
Samuel Ostrowski – Niepubliczne Przedszkole „ Złota Rybka” w Woli Dębińskiej,
Tymoteusz Łątka – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Prałata Płk. Tadeusza Dłubacza w Sufczynie.
III miejsce:
Artur Bączek – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Prałata Płk. Tadeusza Dłubacza w Sufczynie,
Iga Bułatewicz – Publiczne Przedszkole im. Juliana Tuwima w Porąbce Uszewskiej,
Marcel Sara – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Prałata Płk. Tadeusza Dłubacza w Sufczynie.
WYRÓŻNIENIA:
Alan Nieć – Zespół Szkolno- Przedszkolny w Dębnie,
Emilia Florek – Publiczne Przedszkole im. Jana Pawła II w Woli Dębińskiej,
Jagoda Marecik – Publiczne Przedszkole w Łoniowej,
Dominika Pawlik – Publiczne Przedszkole w Łoniowej,
Maja Drużkowska – Zespół Szkolno- Przedszkolny Łysa Góra,
Krystian Wypasek – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w
Jaworsku,
Oliwier Burnóg – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w
Jaworsku.
Dziękujemy i zapraszamy do udziału w następnym roku!

TERMIN:

10 listopada 2021

godz.

11:00

MIEJSCE:

Niepubliczne Przedszkole "Złota Rybka" w Woli Dębińskiej
ORGANIZATORZY:
Niepubliczne Przedszkole "Złota Rybka" w Woli Dębińskiej
Dębińskie Centrum Kultury

DODATKOWE INFORMACJE

Zmień wpis