Koncert Połączony Ze Zbiórką

obrazek wyróżniający(2)

Setki mieszkańców Gminy Dębno, od najmłodszych po seniorów, brało udział w charytatywnym koncercie z okazji DNIA KOBIET, który odbył się 5 marca w Hali Widowiskowo – Sportowej w Dębnie.

Przed rozpoczęciem wydarzenia głos zabrał Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, który prosił wszystkich zebranych o minutę ciszy dla wszystkich poległych mieszkańców Ukrainy, którzy walczyli o swoją wolność. Następnie wraz z Zastępcą Jackiem Szklarzem złożyli najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom i obdarowali każdą z nich symbolicznym kwiatkiem.

Podczas wydarzenia Zespół BAYERA wykonał swoje autorskie utwory przed licznie zgromadzoną publicznością. Nie obyło się też bez bisów.

W trakcie uroczystości odbywała się zbiórka środków finansowych na wsparcie uchodźców wojennych z Ukrainy. Podczas kwesty udało się zebrać 3606 złotych. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych artykułów m. in. spożywczych, przemysłowych, środków higieny osobistej, odzieży, artykułów medycznych, szkolnych oraz papierniczych.

Dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy aktywnie włączyli się w akcję niesienia pomocy potrzebującym uchodźcom z Ukrainy, a także wszystkim gminnym jednostkom OSP, instytucjom, wolontariuszom i osobom zaangażowanym w pomoc – podkreśla Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

 

TERMIN:

5 marca 2022

godz.

18:00

MIEJSCE:

Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
Gmina Dębno

DODATKOWE INFORMACJE

Zmień wpis