Koncert „Papież Nadziei”

papiez_nadziei_main

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie „Papież nadziei”, w niedzielę 19 września o godz. 17:00, gdzie na plenerowej scenie pod Zamkiem w Dębnie, odbędzie się koncert papieski, z recytacją poezji i prezentacją archiwalnych materiałów multimedialnych na telebimie.
W muzycznym hołdzie Janowi Pawłowi 2, wystąpi młody zespół Sezon na czereśnie, który wykona, zarówno swoje autorskie piosenki, jak i nowe aranżacje utworów związanych z Papieżem Polakiem.
Dodatkowo, na scenie będzie prezentowana poezja K. Wojtyły, R. Brandstaettera, ks. J. Twardowskiego, a na telebimie będzie można zobaczyć archiwalne materiały multimedialne (zdjęcia, nagrania, video) z czasów pontyfikatu papieża.
Po koncercie, ok. godz.18:00 na Zamku w Dębnie, nastąpi otwarcie wystawy „Madonna z Dzieciątkiem” – ze zbiorów belgijskiego kolekcjonera Wilfrieda de Meyer.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski oraz Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.
Organizatorzy: Muzeum Okręgowe w Tarnowie Oddział Zamek w Dębnie, Gmina Dębno, Dębińskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają pod dębiński zamek w najbliższą niedzielę o godz. 17:00.
Wstęp wolny.
W przypadku bardzo złych warunków atmosferycznych, koncert odbędzie się w sali koncertowej Zamku w Dębnie.
Serdecznie zapraszamy.

TERMIN:

19 września 2021

godz.

17:00

MIEJSCE:

Scena pod Zamkiem w Dębnie
ORGANIZATORZY:
Muzeum Okręgowe w Tarnowie - Oddział Zamek w Dębnie - Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego
Gmina Dębno
Dębińskie Centrum Kultury

DODATKOWE INFORMACJE

Zmień wpis