Gra literacka „Zakochani w książkach”

Grafika_strona_www

Dębińskie Centrum Kultury i Biblioteki Publiczne Gminy Dębno serdecznie zapraszają do udziału w grze literackiej „Zakochani w książkach”! Z okazji Walentynek proponujemy Państwu literacką zabawę edukacyjną ze znajomości słynnych miłosnych książkowych par. Gra w całości będzie przeprowadzona on-line. Aby wziąć udział w rozgrywce, należy poprawnie zarejestrować się do 12 lutego, do godz. 15:00 za pomocą wypełnionej „Karty uczestnictwa”, przesłanej na adres email: konkurs@kulturadebno.pl
Po przesłaniu zgłoszenia, otrzymają Państwo szczegółowe informacje, dalsze instrukcje i wskazówki.
Sama gra odbędzie się 14 lutego 2021r. o godz. 18.00. Odbędzie się za pomocą kanału YouTube Dębińskiego Centrum Kultury. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Najlepsi będą mieli szansę na romantyczne kolacje w lokalach gastronomicznych na terenie Gminy Dębno. Taki voucher będzie można zrealizować do 30 maja 2021r (forma realizacji nagród zależeć będzie od aktualnych regulacji epidemicznych).
Dodatkowych informacji można uzyskać w sekretariacie Dębińskiego Centrum Kultury (email: konkurs@kulturadebno.pl, tel.: 14 66 58 661) oraz w Bibliotekach Publicznych Gminy Dębno.
Zapraszamy serdecznie!

Do pobrania:

TERMIN:

14 lutego 2021

godz.

18:00

MIEJSCE:

ONLINE
ORGANIZATORZY:
Dębińskie Centrum Kultury
Biblioteki Publiczne Gminy Dębno

DODATKOWE INFORMACJE

tel. 14 66 58 661
email: konkurs@kulturadebno.pl
Zmień wpis