Dzień pełen atrakcji i radości w Perle

bocian-2024-22

W minioną sobotę w Perle odbyło się wyjątkowe wydarzenie pod nazwą Święto Bociana, które przyciągnęło wielu mieszkańców oraz gości. Impreza obfitowała w liczne atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych.

Dla dzieci przygotowano animacje, darmowe dmuchańce oraz eurobungee, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W strefie gastronomicznej można było spróbować pysznych potraw, które zadowoliły podniebienia wszystkich uczestników.

Podczas wydarzenia nie zabrakło również kulturalnych i edukacyjnych elementów. Na scenie zaprezentowały się dzieci ze Szkoły Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich, a także uzdolnione wokalistki z Dębińskiego Centrum Kultury i szkoły Crystal Voices, w tym uczestniczka ostatniej edycji The Voice of Kids.

Ważnym punktem programu był pokaz pierwszej pomocy oraz symulacja pożaru, które wzbudziły duże zainteresowanie i pozwoliły na zdobycie cennych umiejętności. Rozstrzygnięto również konkurs plastyczny „Bocian – ptak niezwykły”, w którym uczestniczyły liczne prace dzieci i młodzieży.

Dla miłośników sportu przygotowano konkursy sprawnościowe, a także emocjonujące mecze piłki nożnej i siatkowej, które przyciągnęły wielu kibiców. Wieczorem na scenie wystąpiła gwiazda wieczoru, DJs Team, która zapewniła doskonałą zabawę do późnych godzin nocnych.

Święto Bociana w Perle było wyjątkowym wydarzeniem, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Foto: Imprezowy Region i mieszkańcy gminy

 

TERMIN:

29 czerwca 2024

MIEJSCE:

OSP w Perle

DODATKOWE INFORMACJE

Zmień wpis