Spotkanie autorskie z Przemysławem Kossakowskim

spotkanie_PK_23

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, Biblioteki Publiczne Gminy Dębno i Dębińskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Przemysławem Kossakowskim!

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 9 grudnia o godz. 17:00 w Hala Widowiskowo – Sportowa w Dębnie.

Spotkanie jest częścią projektu „Kulinarne podróże po tradycji i literaturze”, realizowanego przez Dębińskie Centrum Kultury w Bibliotekach Publicznych Gminy Dębno z programu „Partnerstwo dla książki”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Wstęp na spotkanie jest wolny, ale obowiązuje rezerwacja miejsc.

Darmowe bilety są do odebrania na dzienniku podawczym Urzędu Gminy Dębno, w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi, oraz w bibliotekach publicznych Gminy Dębno: w Porąbce Uszewskiej, w Dębnie, Maszkienicach, Sufczynie i Łysej Górze.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 14 66 58 661.

Przemysław Kossakowski – dziennikarz, podróżnik, autor książek „Na granicy zmysłów” i „Drobna nieuważność i inne historie”, twórca cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja”, „Wtajemniczenie”, „Down The Road”. Spotkanie będzie interaktywną podróżą przez lata eksperymentalnych doświadczeń autora w różnych zakątkach świata, rozszerzone historiami z najnowszej książki.

Serdecznie zapraszamy!

TERMIN:

9 grudnia 2023

17:00

MIEJSCE:

Hala Widowiskowo - Sportowa w Dębnie
Organizatorzy:
Dębinskie Centrum Kultury
Biblioteki Publiczne Gminy Dębno
Gmina Dębno

DODATKOWE INFORMACJE

Tel. 14 6658 661
Zmień wpis