Spotkanie Autorskie z Ewą Wachowicz

Spotkaanie z Ewą wachowicz(1)
Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, Biblioteki Publiczne Gminy Dębno i Dębińskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Panią Ewą Wachowicz!
Wydarzenie odbędzie się w czwartek 9 listopada o godz. 17:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Porąbce Uszewskiej.

Wstęp na spotkanie jest wolny, ale obowiązuje rezerwacja miejsc.
Darmowe bilety są do odebrania w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi, oraz w bibliotekach publicznych Gminy Dębno: w Porąbce Uszewskiej, w Dębnie, Maszkienicach, Sufczynie i Łysej Górze.
Szczegółowe informacje pod nr tel. 14 66 58 661.

Ewa Wachowicz – to kobieta wielu pasji i talentów. Producentka i dziennikarka telewizyjna, prowadząca z sukcesem kilka firm. III Wicemiss Świata, Miss Polski, Miss Świata Studentek. W latach 1993-95 pełniła funkcję rzecznika rządu. Miłośniczka gotowania, autorka wielu książek kulinarnych. Od kilku lat prowadzi własny program „Ewa Gotuje”, emitowany na antenie Polsatu. W programie zdradza swoje kulinarne tajemnice. Gotuje smacznie, szybko i przede wszystkim zdrowo. Dzieli się sprawdzonymi przepisami, inspiruje jak udekorować stół i serwować danie. Jest ekspertem od kuchni polskiej, deserów i słodkości. Pokazuje jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami, przy jednoczesnym poszanowaniu rodzimej tradycji. Ceni smak życia w każdej postaci.
Jako charyzmatyczna jurorka polskie edycji Top Chef, kształtuje młode pokolenia szefów kuchni i kulinarny gust Polaków. Zdobywczyni wielu prestiżowych tytułów i wyróżnień, w tym nominacji jako Jurorka do Telekamery 2014 oraz jako „Osobowość Telewizyjna” do Telekamery 2015.

Spotkanie jest częścią projektu „Kulinarne podróże
po tradycji i literaturze”, realizowanego w Bibliotekach Publicznych Gminy Dębno przez Dębińskie Centrum Kultury z programu „Partnerstwo dla książki”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Serdecznie zapraszamy

 

 

TERMIN:

9 listopada 2023

godz.

17:00

MIEJSCE:

Gminna Biblioteka Publiczna w Porąbce Uszewskiej

DODATKOWE INFORMACJE

Zmień wpis