Biesiada Agroturystyczna oraz jubileusz 50-lecia LKS Victoria Porąbka Uszewska za nami

wyrozniajacy_kwadrat(73)

W ubiegły weekend, 1-2 lipca 2023 roku na stadionie w Porąbce Uszewskiej odbył się jubileusz 50-lecia LKS Victoria Porąbka Uszewska oraz Biesiada Agroturystyczna.
Wydarzenie patronatem objął Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, który gratulował zespołowi i przekazał kwotę 5000 złotych na potrzeby klubu oraz piłki treningowe.
W jubileuszu uczestniczyli również zaproszeni goście m.in. Wicewojewoda Małopolski Ryszard Pagacz, Radna Województwa Małopolskiego Anna Mikosz, Starosta Powiatu Brzeskiego Andrzej Potępa, Sołtys wsi Elżbieta Rzepa, Prezes OSP Porąbka Uszewska Kazimierz Pałucki, Dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury Łukasz Przybyło, Ksiądz Proboszcz Józef Golonka Dyrektor PSP w Porąbce Uszewskiej Paweł Kmieć oraz Radni Gminy Dębno.
Obchody 50-lecia klubu były okazją do sportowych zmagań. Na murawie zmierzyli się ojcowie z synami, samorządowcy z żonami piłkarzy oraz oldboje z kadrą współczesną. Zmagania były bardzo zacięte czego dowodem były wyniki, ponieważ zarówno ojcowie zremisowali z synami jak i samorządowcy z żonami piłkarzy. Dopiero seria rzutów karnych wyłoniła zwycięzcę ostatniego meczu, którym okazała się drużyna oldbojów.
Mecze wywoływały niesamowite emocje, co przekładało się na ogromny doping publiczności.
Po sportowych zmaganiach przyszedł czas na relaks przy koncercie zespołu „The Pajx”, który zaprezentował muzykę z pogranicza gatunków punka, crossovera i rocka alternatywnego. Publiczność bawiła się doskonale, czego efektem były bisy zespołu.
Na zakończenie odbyła się zabawa taneczna.

TERMIN:

2 lipca 2023

MIEJSCE:

Porąbka Uszewska

DODATKOWE INFORMACJE

Zmień wpis