Zapisy na zajęcia w nowym roku szkolnym 2021/2022

zajecia_2021_2022_main

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej i różnorodnej oferty zajęć edukacyjnych w sezonie 2021/22 organizowanych przez Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi. Rozwijamy skrzydła w DCK to hasło, które pomimo wielu wyzwań, tak w zeszłym roku jak i w tym, będzie nam towarzyszyć w twórczej podróży dla wszystkich grup wiekowych.

Zapisy na tegoroczne zajęcia zostaną uruchomione od 7 września od godz. 8:00. Będą możliwe za pomocą wygodnego formularza internetowego oraz telefonicznie.

Oprócz dobrze znanych zajęć, oferujemy i zachęcamy do odkrywania i rozwijania pasji, podczas nowych warsztatów. Zapraszamy i kierujemy ofertę do wszystkich grup wiekowych – od najmłodszych do naszych wspaniałych Seniorów.

Dodatkowo od tego roku, rozpoczynamy tworzenie zorganizowanego ruchu harcerskiego w Gminie Dębno. Zajęcia harcerskie planujemy organizować w siedzibie Dębińskiego Centrum Kultury, w sobotnie przedpołudnia.

Pomimo wielu wyzwań chcemy stworzyć nowe grupy muzyczne i artystyczne: nowe zespoły, młodzieżową orkiestrę dętą, chór gminny, grupy teatralno – wokalne, młodzieżową kapelę ludową, reprezentacyjny zespół tańca nowoczesnego. Powstanie nowej Hali Widowiskowo – Sportowej w Dębnie a także pozyskanie środków z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na zakup nowej, mobilnej, plenerowej sceny DCK, stwarzają możliwości wielu nowych przedsięwzięć kulturalnych, artystycznych, społecznych i sportowych w naszej Gminie Dębno.

Wszelkich informacji udzielamy pod nr telefonu 14 66 58 661, przez email: biuro@kulturadebno.pl

Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi, potrzeby. Kultura jest w nas. Czekamy na Was w nowym roku szkolnym.
Zapraszamy w otwarte progi Dębińskiego Centrum Kultury.

Z wyrazami szacunku i głęboką nadzieją na przyszłe działania:

Łukasz Przybyło – dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury wraz z całym zespołem pracowników i instruktorów.

TERMIN:

7 września 2021

godz.

8:00

MIEJSCE:

Dębińskie Centrum Kultury
ORGANIZATOR:
Dębińskie Centrum Kultury

DODATKOWE INFORMACJE

Zmień wpis