Zapisy na ferie 2022

ferie_2022_main

Serdecznie zapraszamy na, organizowaną przez Dębińskie Centrum Kultury, zimową półkolonię feryjną dla dzieci i młodzieży, która pod nazwą “TWÓRCZA ZIMA 2022 Z DCK” odbędzie się w okresie od 24 do 28 stycznia w naszej placówce w godzinach 8:00 – 16:00.
Zapisy rozpoczną się 27 grudnia o godz. 8:00 i będą dostępne tylko za pomocą formularza online, dostępnego na naszej stronie internetowej.
Szczegółowe informacje, dotyczące sposobu zapisów, regulaminów, można uzyskać:

pod nr telefonu 14 66 58 661

i adresem email: biuro@kulturadebno.pl

Co przygotowaliśmy?
Zdając sobie sprawę z wyzwań przed jakimi staje obecnie system edukacji, przygotowaliśmy, tak jak w wakacje 2021, autorski program półkolonii, łączący zabawę, twórczą animację wolnego czasu, w oparciu o zajęcia muzyczne, teatralne, plastyczne, stawianie akcentów na relacje interpersonalne, empatię, pracę zespołową.
Do tego proponujemy małe grupy warsztatowe, dużo aktywności na świeżym powietrzu, wycieczkę, ciekawy spektakl teatralny, oraz gry i zabawy.

Będą też poruszane tematy profilaktyczne na spotkaniach z zaproszonymi gośćmi.
Dzieci i młodzież będzie miała zagwarantowany także poczęstunek.
Koszt tygodniowej półkolonii feryjnej to 100,00 zł.

Półkolonie feryjne są dofinansowane ze środków Gminy Dębno.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież od 6 do 14 roku życia z terenu naszej gminy do uczestnictwa w „Twórczej Zimie 2022 z DCK”. Czekamy na Was z wychowawcami i nowymi pomysłami na wspólny czas!

Kartę kwalifikacyjną należy wysłać w formie skanu na adres email: biuro@kulturadebno.pl lub dostarczyć osobiście do sekretariatu DCK bądź do skrzynki pocztowej ulokowanej przy wejściu do budynku.

O zakwalifikowaniu uczestnika organizator poinformuje za pomocą komunikatu SMS lub telefonicznie. Informacja o zakwalifikowaniu będzie przekazywana po weryfikacji zgłoszenia i otrzymaniu karty uczestnictwa. Osoby zakwalifikowane do udziału  będą zobowiązane do uregulowania opłaty za półkolonię.
Prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem półkolonii letnich “Twórcza zima 2022 z DCK”.
W razie pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny: 14 66 58 661, oraz email: biuro@kulturadebno.pl, służymy także pomocą.

Zapisy zostały już zakończone.
Zapraszamy na kolejne półkolonie w sezonie letnim.

Do pobrania:

TERMIN:

24 stycznia 2022

- 28

stycznia 2022

MIEJSCE:

Dębińskie Centrum Kultury
ORGANIZATORZY:
Gmina Dębno
Dębińskie Centrum Kultury

DODATKOWE INFORMACJE

Zmień wpis