Zajęcia wokalne w Dębińskim Centrum Kultury

kuliszewska_2021_main

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zajęcia wokalne prowadzone przez Zuzannę Kuliszewską w Dębińskim Centrum Kultury.
Zuzanna z wyróżnieniem ukończyła studia magisterskie w Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie śpiewu solowego prof. dr. hab. Marii Seremet-Dziewięckiej. Swoje umiejętności wokalne doskonaliła pod okiem wybitnych pedagogów i śpiewaków, takich jak Mariusz Kwiecień, Paul Esswood, czy Kate Paterson. Zuzanna Kuliszewska prowadzi aktywną działalność koncertową.
Śpiewała koncerty w ramach ogólnopolskich festiwali muzycznych, m.in. w XXI Letnim Festiwalu Muzycznym w Kalwarii Zebrzydowskiej, Festiwalu Muzyki Argentyńskiej w Krakowie, Dniach Żeleńskiego we Lwowie czy Festiwalu Lubomirskich. Wystąpiła także w Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach. W 2019 roku wcieliła się w rolę Kleopatry w operze G.F.Haendla „Giulio Cesare in Egitto” pod dyrekcją Paula Esswooda z towarzyszeniem Orkiestry Barokowej Akademii Muzycznej w Krakowie. W tym samym roku kreowała postać Gaspariny w operze „La Canterina” J. Haydna w Krakowskiej Operze Kameralnej. W 2020 roku wystąpiła na deskach Opery Krakowskiej podczas Gali Operowej pod dyrekcją Maestro Tomasza Tokarczyka. W 2021 roku otrzymała wyróżnienie za wykonanie pieśni na V Międzynarodowym Konkursie Wokalnym „Bella Voce” w Busku-Zdrój.

TERMIN:

20 września 2021

MIEJSCE:

Dębińskie Centrum Kultury
ORGANIZATOR:
Dębińskie Centrum Kultury

DODATKOWE INFORMACJE

Zmień wpis