Zajęcia w nowym roku szkolnym 2020/21

INFORMACJA

Startujemy z nowym sezonem edukacyjnym 2020/21
Od wtorku 8 września, przyjmujemy zapisy, w tym szczególnym roku, na zajęcia.
Oprócz dobrze znanych zajęć, jest także wiele nowych warsztatów, cyklów zajęć. Mamy także nowych instruktorów, współpracowników. Oferta dla wszystkich grup wiekowych. Jesteśmy także otwarci na Państwa, Wasz głos w sprawie proponowanych zajęć!
W pierwszej kolejności przyjmujemy zapisy na poszczególne zajęcia indywidualne od osób, które uczęszczały na nie w roku 2019/2020.
Zajęcia indywidualne zostaną uruchomione od 28 września.
Zajęcia grupowe planujemy uruchomić od 5 października.
Zapisy prowadzimy wyłącznie telefonicznie, przez zgłoszenie email lub elektroniczny formularz zgłoszeniowy.
Telefon do zapisów, informacji w sprawie zajęć: 14 66 58 661, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
Email: zapisy@kulturadebno.pl

Płatności za zajęcia, od sezonu 2020/21 będą realizowane tylko za pomocą sklepu internetowego, bezpiecznych przelewów bankowości elektronicznej.
Na bieżąco będziemy prezentować szczegóły oferty, wybranych zajęć, sylwetki prowadzących, a także obsługi nowego systemu płatności.
„Dokładamy wszelkich starań aby zajęcia mogły odbywać się bezpiecznie dla naszych uczestników, na których z utęsknieniem czekamy! Chcemy także zapewnić Państwu maksymalną wygodę i bezpieczny sposób rozliczeń, wprowadzając nowy system płatności.
Nie wszystko zależy jednak od nas. Funkcjonowanie takiej placówki w obecnym czasie, wymaga zmian, dostosowania się, wzajemnego zrozumienia. Wierzymy, że pomimo wielu wyzwań, wspólnie postaramy się, aby był to owocny, twórczy i rozwojowy rok!”, zapewnia Łukasz Przybyło – dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury.
Zapraszamy serdecznie!!!

TERMIN:

8 października 2020

MIEJSCE:

Jastew 13
ORGANIZATOR:
Dębińskie Centrum Kultury

DODATKOWE INFORMACJE

udzielane są pod numerem telefonu:
14 66 58 661
Zmień wpis