Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego „Widokówka z mojej miejscowości”

wyrozniajacy_kwadrat(3)

Gminny Konkurs Plastyczny „Widokówka z mojej miejscowości” rozstrzygnięty.
W piątek 10 listopada 2023r, w przededniu Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada, w Publicznej Szkole Podstawowej w Łoniowej, odbyło się uroczyste podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego „Widokówka z mojej miejscowości”.
W pierwszej części wydarzenia, uczniowie, rodzice, opiekunowie i nauczyciele, uczestniczyli w pięknej i wzruszającej, okolicznościowej akademii patriotycznej przygotowanej przez szkołę w Łoniowej.
Po jej zakończeniu, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła 2 w Łoniowej Maria Marecik oraz dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury Łukasz Przybyło, wręczyli laureatom i opiekunom konkursu zasłużone gratulacje, podziękowania i nagrody.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przeprowadzanie tego konkursu – koordynatorkom: Monice Piróg i Marcie Migdał – Duź, rodzicom, opiekunom, dyrektorom i nauczycielom szkół z terenu gminy Dębno.

Do konkursu zgłoszono 39 prac. Poziom wykonania był bardzo wysoki, a komisja stanęła przed trudnym wyborem wyłonienia laureatów. Bardzo Wam wszyscy młodzi artyści, którzy przygotowaliście swoje prace na etap gminny, dziękujemy za te wspaniałe widokówki!

Komisja konkursowa zgodnie z wymaganiami regulaminowymi oraz kryteriami oceny prac: zgodność z tematem oraz regulaminem konkursu, ogólny wyraz artystyczny, pomysłowość, oryginalność ujęcia tematu oraz estetyka wykonania, walory artystyczne: kompozycja, gama kolorystyczna, technika wykonania, podjęła decyzję o przyznaniu następujących miejsc:

KLASY I-II
I miejsce Wiktoria Kopacz – PSP w Łoniowej
II miejsce Aleksandra Seremet – PSP w Biadolinach Szlacheckich
Emilia Florek – PSP w Woli Dębińskiej
III miejsce Lena Cicha – PSP w Niedźwiedzy

Wyróżnienie Wojciech Mleczko – PSP w Dębnie
Magdalena Pabijan – PSP w Łoniowej
Agnieszka Witek – PSP w Łoniowej

KLASY III-IV
I miejsce Igor Kapusta – PSP w Jaworsku
II miejsce Karol Matura – PSP w Łysej Górze
Mikołaj Plesiński – PSP w Biadolinach Szlacheckich
III miejsce Tymoteusz Wróbel – PSP w Dębnie
Jakub Rzepa – PSP w Sufczynie

Wyróżnienie Maria Wróbel – PSP w Łysej Górze
Milena Ciężadło – PSP w Porąbce Uszewskiej
Paulina Kędzior – PSP w Woli Dębińskiej

Formuła konkursu miała na celu nie tylko popularyzowanie walorów swojej miejscowości: obiektów, miejsc, symboli, zwyczajów ale również zachęcenie do aktywności twórczej i rozwijanie kreatywności uczniów. Komisja jest pod wrażeniem pomysłowości, kreatywności oraz staranności wykonania przepięknych prac.
Dziękujemy uczestnikom, którzy poprzez udział w konkursie upowszechniają kulturę, tradycje i walory przyrodnicze własnego regionu, naszej małej lokalnej ojczyzny.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy!

TERMIN:

10 listopada 2023

MIEJSCE:

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Łoniowej
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła 2 w Łoniowej
Debińskie Centrum Kultury

DODATKOWE INFORMACJE

Zmień wpis