Warsztaty multimedialne podczas „Twórczego Lata z DCK 2020”

warsztaty_2020_01

Dzisiejszymi warsztatami multimedialnymi zakończyliśmy tegoroczną edycję „Twórczego Lata z DCK 2020”. W tym roku ze względu na sytuację epidemiczną nasze coroczne półkolonie wakacyjne nie odbyły się w dotychczasowej formule. Przygotowaliśmy w zamian cykl jednodniowych zajęć z różnych przestrzeni kultury, sztuki i animacji ruchowej dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Dębno. Zajęcia odbywały się w małych grupach z zachowaniem aktualnych wytycznych sanitarnych.
Ostanie warsztaty poprowadził Pan Mateusz Wróbel –animator kultury, związany z Teatrem Figur z Krakowa i Małopolskim Instytutem Kultury w Krakowie, gdzie z powodzeniem realizuje swoje multimedialne projekty na terenie całej Małopolski (między innymi fotografia i animacja poklatkowa).
Na dzisiejszych warsztatach, uczestnicy stworzyli etiudy filmowe w technice animacji poklatkowej. Było dużo twórczej radości i nieoczywistych pomysłów. Dobra rozgrzewka przed trudnym rokiem szkolnym. Wierzymy, że od nowego sezonu edukacyjnego w Dębińskim Centrum Kultury, będą odbywały się cykliczne zajęcia dla różnych grup wiekowych z tej tematyki.
Na koniec zajęć wszyscy otrzymali okolicznościowe dyplomy i gadżety z Urzędu Gminy Dębno.
Wszystkie tegoroczne zajęcia w ramach cyklu „Twórczego Lata z DCK 2020” odbywały się bezpłatnie i były współfinansowane ze środków Gminy Dębno, za które to wsparcie serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy – Panu Wiesławowi Kozłowskiemu.
Czekamy z niecierpliwością i pełni dobrej nadziei, że już od jesieni, spotkamy się w DCK, zarówno na tych dobrze znanych, jak i zupełnie nowych zajęciach.

TERMIN:

28 sierpnia 2020

MIEJSCE:

Dębińskie Centrum Kultury
Jastew 13
ORGANIZATORZY:
Dębińskie Centrum Kultury
Gmina Dębno

DODATKOWE INFORMACJE

udzielane są pod numerem telefonu:
14 66 58 661
Zmień wpis