Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Dębno rozstrzygnięty

turniej_szachowy_relacja_main

W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości  11 Listopada w Gminie Dębno został rozegrany turniej szachowy o puchar Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego. Była to okazja by, zarówno rozegrać II Mistrzostwa Gminy Dębno, jak w ciekawy sposób pokazać swoje przywiązanie do patriotycznych wartości. Turniej zorganizowany był przez Dębińskie Centrum Kultury. W tym roku turniej miał charakter lokalny i zagrać w nim mogli mieszkańcy gminy Dębno. Po kilkugodzinnych zmaganiach, bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem okazał się Bartosz Borowa z Łysej Góry (wieloletni słuchacz koła szachowego Dębińskiego Centrum Kultury. Drugie miejsce w zawodach wywalczył Krzysztof Gomularz z Dębna, a podium uzupełnił, także – słuchacz koła szachowego w DCK – Robert Wyborski. Najlepszym Juniorem Gminy Dębno okazał się Mateusz Matras.
Na ceremonii zakończenia, zwycięzcy otrzymali nagrody i puchary z rąk Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego oraz dyrektora Dębińskiego Centrum Kultury Łukasza Przybyło. Wszyscy uczestnicy otrzymali także dyplomy oraz okolicznościowe, historyczne, książkowe upominki.
Turniej przebiegał w dobrej, miłej, sportowej atmosferze a zawodnicy wykazali się dużą kulturą i wolą walki w czasie turnieju. Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału oraz wzorowej postawy.

WYNIKI TURNIEJU: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_4007/results.html?l=pl&tb=14_

TERMIN:

11 listopada 2021

godz.

14:00

MIEJSCE:

Dębińskie Centrum Kultury
Organizatorzy:
Gmina Dębno
Dębińskie Centrum Kultury

DODATKOWE INFORMACJE

Zmień wpis