Turniej Sołectw Gminy Dębno

wyrozniajacy_kwadrat(75)

Wójt Gminy Dębno, Dębińskie Centrum Kultury, Sołectwo Doły, OSP oraz KGW w Dołach serdecznie zapraszają na VI Turniej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Dębno.

Turniej odbędzie się 23 lipca 2023 r. o godz. 15:00 na placu przy Amfiteatrze w Dołach.
W zawodach mogą uczestniczyć drużyny z poszczególnych sołectw z terenu gminy Dębno, które do 19 lipca 2023 r. zgłoszą swój udział w Wydziale Spraw Obywatelskich, Sportu i Promocji (pokój 119). Każde sołectwo może reprezentować jedna drużyna.

Uczestnicy turnieju rywalizując o miano najlepszej wsi, będą musieli się wykazać nie tylko sprawnością fizyczną, ale również zręcznością.

Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w wydarzeniu i do wspierania swojej reprezentacji.

W części artystycznej zaprezentują się lokalni artyści m.in. Zespół „Ocalić od zapomnienia” i „Dołowianie”. Swoje umiejętności aktorskie przedstawią również mieszkańcy sołectwa Doły w spektaklu „Rzepka”. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z miejscowej jednostki OSP zaprezentuje swoją sprawność fizyczną w pokazie strażackim.

Od godziny 19:00 odbędzie koncert zespołu „Tero My”, po którym wystąpi gwiazda wieczoru „Power Play”, która jest znana z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości.

Na zakończenie odbędzie się zabawa taneczna.

TERMIN:

23 lipca 2023

godz.

15:00

MIEJSCE:

Amfiteatr Letni w Dołach
Organizatorzy:
Gmina Dębno
Dębińskie Centrum Kultury
Sołectwo Doły
KGW Doły

DODATKOWE INFORMACJE

Zmień wpis