Spotkanie Autorskie z Ewą Wachowicz

6157-1

W czwartek w Gminnej Bibliotece w Porąbce Uszewskiej odbyło się spotkanie autorskie z Ewą Wachowicz, wybitną ekspertką gotowania, cenioną autorką książek, które zdobyły niezwykłą popularność wśród wielu kulinarnych miłośników, a także producentką oraz dziennikarką telewizyjną.

Podczas spotkania autorka opowiadała o swojej drodze do sukcesu, a także niezwykłej pasji, którą zaraziła wielu Polaków. Ewa gotuje smacznie, ale przede wszystkim zdrowo. W trakcie spotkania opowiadała o kulinarnych sekretach, dzięki którym jej przepisy są wyjątkowe. Rozmowę poprowadził Sławomir Kowalewski, dziennikarz muzyczny Radia Kraków, a prywatnie mąż Ewy.

Na wydarzeniu obecny był Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, który podziękował autorce i licznie zgromadzonej publiczności za przybycie. Była to niepowtarzalna okazja, aby poznać cenne rady i inspirujące historie dotyczące kulinarnych doznań autorki.

Po spotkaniu była także możliwość zadawania pytań, rozmów, zakupu książek wraz z autografem oraz wykonania wspólnych zdjęć z autorką.

Wydarzenie zorganizowane przez Biblioteki Publiczne Gminy Dębno w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Partnerstwo dla książki”.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

fot. Imprezowy Region

TERMIN:

9 listopada 2023

MIEJSCE:

Gminna Biblioteka Publiczna w Porąbce Uszewskiej

DODATKOWE INFORMACJE

Zmień wpis