Nauka gry na skrzypcach

skrzypce_2021_main

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zajęcia nauki gry na skrzypcach do Dębińskiego Centrum Kultury, które prowadzi Karolina Kotra z zawodu skrzypaczka, prywatnie – żona i mama dwóch urwisów, a także nauczyciel gry na skrzypcach dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym.
W 2012 r. ukończyła Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II stopnia im. Fryderyka Chopina w Krakowie na wydziale instrumentalnym uzyskując tytuł zawodowy „muzyk, specjalność instrumentalista w zakresie gry na skrzypcach” z oceną bardzo dobrą w klasie mgr Małgorzaty Reiner.
Współpracowała z takimi muzykami jak m.in. K. Danczowska, T. Strahl, K. Baran, M. Nagy, D. Stabrawa oraz kompozytorami m.in. K .Penderecki, Z. Konieczny, S. Soyka. Brała udział w projektach z Młodzieżową Orkiestrą Kameralną Fresco Sonare, Chórem Polskiego Radia, Teatrem Gardzienice, Orkiestrą CORda Cracovia, Małopolską Orkiestrą Kameralną, orkiestrą Jednego Serca Jednego Ducha, czy Młodzieżową Orkiestrą Festiwalową (Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie) pod dyrekcją M. Bachowskiej, H.Kowalskiego, P. Sułkowskiego, M. Blajdy, K. Pendereckiego, E. Ochsnera.
Karolina na co dzień gra w zespole „Sezon na czereśnie”, często również angażuje się w liczne projekty muzyczne, współpracując z orkiestrami i różnymi zespołami.
Muzyka i gra na skrzypcach to jej pasja, którą nieustannie rozwija, a nauczanie dzieci i kształcenie ich umiejętności muzycznych są dla niej z jednej strony ciekawym wyzwaniem i motywacją do pracy, z drugiej – źródłem codziennych małych i wielkich radości.

TERMIN:

8 listopada 2021

MIEJSCE:

Dębińskie Centrum Kultury
ORGANIZATOR:
Dębińskie Centrum Kultury

DODATKOWE INFORMACJE

Zmień wpis