Letnie spotkania przy winie 2022 za nami

Dziękujemy za przepiękne popołudnie w Dębińskim zamku…
Prezentujemy Państwu fotorelację Pani Moniki Oszczypały z Letnich spotkań przy winie na Zamku w Dębnie, wydarzenia, które odbyło się w niedzielę 17 lipca. Złożyło się na niego, koncert wokalno – fortepianowy i wystawa.
Bardzo liczną publiczność, powitali: kustosz Muzeum Zamek w Dębnie Pani Jolanta Januś – Koczwara i dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury Pan Łukasz Przybyło. Wśród zaproszonych gości, obecni byli na wydarzeniu między między innymi: dyrektor Muzeum Okręgowego w Tarnowie Pan Kazimierz Kurczab oraz radna sejmiku Województwa Małopolskiego Pani Anna Mikosz.
Następnie odbył się koncert “Agnieszka Osiecka Wspomnienie”, w którym wystąpili: wokalistka i instruktorka Dębińskiego Centrum Kultury Pani Sylwia Wiktoria Pasek, wraz z młodą solistką DCK – Panią Zuzanną Kanią. Towarzyszył im przy fortepianie, muzyk pianista Pan Mateusz Krystian. Sądząc po reakcji publiczności, wykonanie znanych utworów Agnieszki Osieckiej, bardzo się publiczności spodobało…
Dziękujemy Państwu, w imieniu artystów za tak miłe przyjęcie i gorące brawa. Dziękujemy bardzo wykonawcom za tą niezwykłą muzyczno – poetycką podróż.
Po koncercie odbył się także wernisaż wystawy belgijskiego kolekcjonera Wilfrieda de Meyer “Instrumenty muzyczne” przy lampce wina.

TERMIN:

17 lipca 2022

MIEJSCE:

Zamek w Dębnie
Organizatorzy
Województwo małopolskie
Muzeum okręgowe w Tarnowie, oddział Zamek w Dębnie
Gmina Dębno
Dębińskie Centrum Kultury

DODATKOWE INFORMACJE

Zmień wpis