Zapisy na „Krakowiaczek” 2023

Krakowiaczek 2022


W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy dziecięce zespoły folklorystyczne, kapele ludowe oraz solistów – instrumentalistów działających w zasięgu powiatów: brzeskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego do udziału w 33. edycji KRAKOWIACZKA – Dziecięcego Przeglądu Folklorystycznego Regionu Krakowiaków Wschodnich i Pogórza Ciężkowickiego.

KRAKOWIACZEK odbędzie się 28 maja 2023 r, w Amfiteatrze letnim w Łoniowej.

Przegląd ma formę konkursu, który daje możliwość najlepszemu merytorycznie dziecięcemu zespołowi folklorystycznemu przyznania nominacji na: 46. Karpacki Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych w Rabce – Zdroju, w 2023 r.

Warunkiem udziału w Przeglądzie i przystąpienia do konkursu jest przesłanie pocztą mailową na adres: b.rompala@mcksokol.pl do dnia 4 maja 2023 r., do godz. 15:00 skanów czytelnie i dokładnie wypełnionych stosownych kart zgłoszeń lub bezpośrednie dostarczenie ich do biura konkursu, MCK SOKÓŁ – Biuro Organizacyjne, ul. Urszulańska 16, 33-100 Tarnów.
 
Uczestnicy zgłoszeni do udziału w Przeglądzie o  godzinie występu zostaną poinformowani mailowo przez koordynatora wydarzenia. Dla opiekunów i kierowników poszczególnych uczestników planowane są również spotkania konsultacyjne z Komisją Artystyczną.
Dodatkowych informacji udziela Beata Rompała – koordynator wydarzenia – Biuro Organizacyjne w Tarnowie, ul. Urszulańska 16, tel. 18/ 53 40 685, e-mail:b.rompala@mcksokol.pl

Organizator: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu
Koordynacja: Biuro Organizacyjne w Tarnowie
Współorganizator i Gospodarz : Dębińskie Centrum Kultury z siedzibą w Jastwi

PLIKI DO POBRANIA:

TERMIN:

28 maja 2023

MIEJSCE:

Amfiteatr letni w Łoniowej
Organizatorzy:
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - biuro organizacyjne w Tarnowie
Dębińskie Centrum Kultury

DODATKOWE INFORMACJE

Zmień wpis