Koncert Kolęd i Pastorałek wraz z kiermaszem świątecznym w Dębnie

koncert_koled_debno_2022_main

Bardzo serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów na charytatywny Koncert Kolęd i Pastorałek wraz z kiermaszem świątecznym, podczas którego zbierane będą fundusze na SOSW Wierzchosławice – Dwudniaki.
Grupa młodych ludzi przygotowywała się do tego wydarzenia już od dawna. Ich zapał i chęć zrobienia czegoś dobrego dla innych jest godna uznania i wsparcia. Zapraszamy do obejrzenia efektów ich pracy na żywo.
Podczas koncertu zagrają: Emilia Wesołowska, Zuzanna Lis, Jakub Sowa, Wojciech Sowa, Kacper Roman, Mateusz Kłusek, Piotr Pałucki, Aleksandra Kubala, Marianna Styrna, Anna Lis, Weronika Kulak, Sara Kopytko, Kinga Augustyn; zaśpiewają: Aleksandra Kurek, Kamila Roczniak, Kinga Gurgul, Klaudia Jackowska, Natalia Sumara, Weronika Gołąb, Wojtek Wołek, Emilia Kurnik, Aleksandra Sacha, Milena Krzywacka, Natalia Pabian, Wiktoria Płaneta, Kornelia Świątkowska, Damian Zgraja, Agnieszka Góral. Są wśród nich wokaliści ogniska DCK. Autorem plakatu jest Dominik Plewa.
Usłyszycie Państwo najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w nowoczesnych aranżacjach, takie jak: „Kolęda dla nieobecnych”, „Mario czy już wiesz?”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Pastorałka od serca do ucha”, „Mizerna cicha” i wiele innych. Jak piszą o wydarzeniu sami organizatorzy: „Święta to nie tylko czas kolorowych dekoracji, bogato ubranej choinki, czy rywalizacji na najdroższy prezent. Święta to przede wszystkim czas zadumy i przemyśleń, czas spędzony w gronie najbliższych, jak również okazja do pomocy innym. Jeżeli w te święta razem z nami chcesz zrobić wyjątkowy prezent dzieciom z Wierzchosławic, przyjdź i wspomóż nas w magicznym kolędowaniu 27.12.2021 r. o godzinie 19:00, w Kościele parafialnym pod wezwaniem świętej Małgorzaty w Dębnie.”
Mamy wielką przyjemność, jako Dębińskie Centrum Kultury, być małą cegiełką w tym przedsięwzięciu.
Zapraszamy serdecznie!

 

TERMIN:

27 grudnia 2021

godz.

17:30

MIEJSCE:

Parafia pw. św. Małgorzaty w Dębnie
ORGANIZATORZY:
Dobro Płynie Prosto z Serca
Dębińskie Centrum Kultury
Parafia pw. św. Małgorzaty w Dębnie

DODATKOWE INFORMACJE

Zmień wpis