Gry i zabawy podczas „Twórczego Lata z DCK 2020”

wakacje_2020_01

Za nami kolejne warsztaty w ramach „Twórczego Lata z DCK 2020”. Dziś, dzieci z terenu Gminy Dębno uczestniczyły w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi, w zajęciach rekreacyjno – ruchowych.
Zajęcia prowadziła Pani Katarzyna Kmieć – nauczyciel wychowania fizycznego, animatorka sportu, biegaczka z wieloma sukcesami na koncie, miłośniczka zdrowego i aktywnego stylu życia. Towarzyszyła jej, dbając o dobrą atmosferę, przebieg i integrację uczestników zajęć, Pani Beata Borowiec, pedagog i psycholog. Dziękujemy serdecznie obu Paniom za bezpieczne i prawdziwie aktywizujące przeprowadzenie zabaw, konkursów, w zdrowej, sportowej rywalizacji.
Dzisiejsze 6 godzinne zajęcia, w pięknej słonecznej aurze, zawierały przeróżne zabawy ruchowe, sprawnościowe, konkurencje zręcznościowe, popularne jak i te mniej znane gry i dyscypliny, tak indywidualne jak i zespołowe. Na koniec były okolicznościowe dyplomy i nagrody dla wszystkich uczestników.
Zajęcia były częścią tegorocznego „Twórczego lata z DCK 2020”, czyli bloku jednodniowych warsztatów z różnych dziedzin kultury, sztuki i aktywności fizycznej.
Przed nami zostały już tylko ostatnie zajęcia w ramach „Twórczego Lata z DCK 2020”, czyli warsztaty multimedialne dla grupy dzieci w wieku 6-11 lat, które odbędą się 28 sierpnia. Są jeszcze na nie wolne miejsca. Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel. 14 66 58 661. Zapraszamy serdecznie do udziału i twórczego zakończenia wakacji.
Przypominamy, że wszystkie zajęcia odbywają się bezpłatnie, są współfinansowane ze środków Gminy Dębno.

TERMIN:

26 sierpnia 2020

MIEJSCE:

Dębińskie Centrum Kultury
Jastew 13
ORGANIZATORZY
Dębińskie Centrum Kultury
Gmina Dębno

DODATKOWE INFORMACJE

udzielane są pod numerem telefonu:
14 66 58 661
Zmień wpis